YAĞLI GÜREŞ KURULU

13 Kasım 2016 Pazar günü Ankara’da yapılan 4. Olağan ve Mali Genel Kurulu neticesinde göreve gelen Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın yönetiminde görev yapacak Yağlı Güreş Kurulu:

Yağlı Güreş As Başkanı Süreyya YOĞURTCU

Yağlı Güreş Genel Koordinatörü
Orhan YAVAŞ

Yağlı Güreş Merkez Hakem Kurulu:

1- ZİYA ÜNLÜ / KOCAELİ M.H.K. BŞK.
2- TEVFİK KORKMAZ / ANTALYA M.H.K. BŞK. V.
3- MEHMET ATMACA / SAKARYA M.H.K. SEKRETERİ
4- SAİT TEMİZ / ANKARA M.H.K. UYE
5- MURAT HİKMET / ANKARA M.H.K. UYE
6- YÜKSEL KALAY / İZMİR M.H.K. UYE
7- HÜSNÜ PATRON / KIRKLARELİ M.H.K. UYE
8- KANİ KARADENİZ / SAMSUN M.H.K. UYE
9- NAİL KURT / ÇANAKKALE M.H.K. UYE

Yağlı Güreş Bölge Sorumluları:
Marmara Bölgesi:
1- Davut ASLAN
2- Canip DOMAKİN
3- Metin KILIÇ

Ege Bölgesi:
1- Hamza DALKIN
2- İnanç GÜÇLÜ
3- Gürcan YİĞİTER

İç Anadolu Bölgesi:
1- Baki SUDAKAP
2- Savaş BAŞ
3- Hüseyin ASLAN

Akdeniz Bölgesi:
1- Cevat GÜNDOĞDU
2- Hüseyin ÇETİN
3- Ramazan ÇELİK

Karadeniz Bölgesi:
1- Tufan TOPUZ
2- Mustafa DEMİRKIRAN
3- Ömer ALVER

Yağlı Güreş Teknik Eğitim Kurulu
1- Recep KILIÇ
2- Mustafa DEMİRKIRAN
3-Bekir ŞAHİNAL

Yağlı Güreş Yürütme Kurulu
1- Fezair TATLIDİL-Ankara
2- İbrahim DOĞAN-Edirne Teftiş Kurulu Müdürü
3- Muammer AK-Elmalı Güreş Ağası
4- Ramazan GÜVEN-Çardak Güreş Ağası
5- Dr. Mehmet YILMAZ-Bursa/Gemlik
6- Bahattin AYDIN-Sakarya
7- Recep Akgül-İzmir
8- Hüseyin TEKE-Çorum
9-Hasan PEKER

Yağlı Güreş Basın Kurulu

1-Gökhan günaydın
2-Mehmet Çelik
3-nuh Fatih ata
4-bülent yağcı
5-Halil Bağdat
6-ata Karataş
7-Gazanfer Özdemir
8-Ömer Önder
9-Recep tosun
10-Harun Şen
11-durali bağlar
12-cemil tekin
13-Murat ağca

Yağlı Güreş Ustalar Kurulu
1- Bayram ERTAN
2- Mahmut YAKAN
3- Rüstem ÇAVDAR
4- Atınç KORKMAZ
5- Kemal YILMAZ
6- Hasan AYDIN
7- Adem KARA
8- Şenol BASAT
9- Mehmet BALCI

Cazgırlar Kurulu
1- Şükrü KAYABAŞ
2- Mehmet TURA
3- Mehmet BAYRAM
4- Kasım ASLAN
5- Harun ŞEN

Yağlı Güreş Gözlemciler Kurulu
1- Hüseyin ÇOKAL
2- Reşit KARABACAK
3- Sabri ACAR
4- Erdem ÖZYİĞİT
5- Osman ŞENER
6- İbrahim GÜMÜŞ
7- Erol EREN
8- Mehmet GÜÇLÜ
9- Bekir ŞAHİNAL
10- Abdurrahman KAHVECİ
11- Servet AYDEMİR
12- Mehmet Keçe ATAK
13-Sefa OKTAY-Sekreter

Yağlı Güreş Onur Kurulu
1- Aydın DEMİR
2- Sabri ACAR
3- Mehmet GÜÇLÜ
4- Hüseyin ÇOKAL
5- Saffet KAYALI
6- Ahmet TAŞÇI

UNESCO
1- İbrahim DOĞAN
2- Dışişleri Bakanlığı (Mustafa İPEK)
3- Şahin HOPUR-Geleneksel Spor Dalları

Yağlı Güreş Yurt İçi ve Yurt Dışı Organizasyonlar Kurulu
1- Mustafa İPEK (Başkan)
2- Volkan BULUT
3- Süleyman KAPLAN

Yağlı Güreş Danışma Kurulu
1- Recep KILIÇ
2- Yakup TOPUZ
3-Gökhan GÜNAYDIN
4- Yaşar KALE
5-Mehmet ÖZTÜRK
6-Bülent YAĞCI
7-Osman ŞENER
8-Metin BAŞDEMİR
9-Zekeriya UZUN