Haberi Paylaş

2. Lig Grekoromen Güreş Terfi Müsabakaları Sona Erdi

3 Kulüpten 29 sporcunun katılımı ile gerçekleşen bugün sabah saatlerinde eleme müsabakalarıyla başlayan 2. Lig Grekoromen Güreş Terfi Müsabakaları sona erdi. Terfi müsabakaları sonucunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Serhat Şehri Spor Kulübü 2. Lig’e yükseldi.

Sıkletlerinde Sıralamaya Giren Sporcular

55 kg – 1. Berat İnanç, 2. Bayram Esendere, 3. Tunahan Koca
60 kg – 1. Taha Kaplan, 2. Serdar Saka, 3. Kerim Uysal
63 kg – 1. Ufuk Doğan, 2. Ersin Sancakdar
67 kg – 1. Yasin Akkan, 2. Akşemsettin Teke, 3. Abdulkadir Günden
72 kg – 1. Hasan Doğan, 2. Ramazan Eren, 3. Uğur Lafcı
77 kg – 1. Galip Çakır, 2. Hakan Gündoğdu, 3. Burak Sunulu
82 kg – 1. Ömer Tatar, 2. Emir Emmioğlu, 3. Melih Türkmen
87 kg – 1. Umut Çelen, 2. Doğu Eminoğlu, 3. Özkan Kıl
97 kg – 1. Oktay Demir, 2. Tarık Buğrahan Ardıç, 3. Arahan Şahin
130 kg – 1. Mert Güney, 2. Hüseyin Avni Çil

Takım Sıralamaları

  1. Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü – 205 Puan
  2. Serhat Şehri Spor Kulübü – 195 Puan
  3. Göksun Yatılı Bölge Spor Kulübü – 170 Puan

3 Kulüpten 29 sporcunun katılımı ile gerçekleşen bugün sabah saatlerinde eleme müsabakalarıyla başlayan 2. Lig Grekoromen Güreş Terfi Müsabakaları sona erdi. Terfi müsabakaları sonucunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Serhat Şehri Spor Kulübü 2. Lig’e yükseldi.

Sıkletlerinde Sıralamaya Giren Sporcular

55 kg – 1. Berat İnanç, 2. Bayram Esendere, 3. Tunahan Koca
60 kg – 1. Taha Kaplan, 2. Serdar Saka, 3. Kerim Uysal
63 kg – 1. Ufuk Doğan, 2. Ersin Sancakdar
67 kg – 1. Yasin Akkan, 2. Akşemsettin Teke, 3. Abdulkadir Günden
72 kg – 1. Hasan Doğan, 2. Ramazan Eren, 3. Uğur Lafcı
77 kg – 1. Galip Çakır, 2. Hakan Gündoğdu, 3. Burak Sunulu
82 kg – 1. Ömer Tatar, 2. Emir Emmioğlu, 3. Melih Türkmen
87 kg – 1. Umut Çelen, 2. Doğu Eminoğlu, 3. Özkan Kıl
97 kg – 1. Oktay Demir, 2. Tarık Buğrahan Ardıç, 3. Arahan Şahin
130 kg – 1. Mert Güney, 2. Hüseyin Avni Çil

Takım Sıralamaları

  1. Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü – 205 Puan
  2. Serhat Şehri Spor Kulübü – 195 Puan
  3. Göksun Yatılı Bölge Spor Kulübü – 170 Puan