Haberi Paylaş

Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri (TOHM) Güreş Değerlendirme
Komisyonunun 20.08.2021 tarihli ve 60 sayılı kararı gereğince giriş yapacak sporcular;

  • Not:
  • Tam Teşekküllü Doktor raporu istenmektedir.
  • 10 iş günü içerisinde bulunduğunuz TOHM merkezlerine başvurusu yapmaları gerekmektedirler. başvuru yapılmadığı taktirde sporcu hakkından vazgeçmiş sayılır.

İSTENİLEN EVRAKLAR

EK-1 (GİRİŞ YAPACAK SPORCU LİSTESİ)
Sıra NoAd SoyadTohm İli
1SEYFULLAH KILIÇANKARA
2UMUT ÇOBANANKARA
3İLHAN ALDIANKARA
4MUSTAFA DURMAZANKARA
5İLHAN AKGÜNANKARA
6TALHA AYDOĞDUANKARA
7DURAN TOSUNANKARA
8HÜSEYİN AVNİ ÇİLANKARA
9OSMAN DEMİRANKARA
10ADEM BURAK UZUNANKARA
11AHMET EKREM TAŞKINOĞLUANKARA
12KIVANÇ CAN SEVENAFYON
13CİHAT DURAFYON
14ALPEREN SEZERAFYON
15MUHAMMET MELİH GÖKYARAFYON
16SEFA KARAGÜNEYAFYON
17EBUBEKİR GÜLAFYON
18ABDULLAH TOPRAKAFYON
19MUHAMMET RECEP ARVASAFYON
20İSMET AYDINLIAFYON
21CENGİZHAN RAMAZAN DOĞANAFYON
22HÜSEYİN AYKUTAFYON
23MUHAMMET KARABULUTAFYON
24DOĞUKAN KARUGANAFYON
25OKAN TAHTACIBURSA (SERBEST)
26ALPEREN ATARBURSA (SERBEST)
27HACI ÖMER YILDIRIMBURSA (SERBEST)
28BEKİR KESERBURSA (SERBEST)
29RECEP BEKKAYABURSA (SERBEST)
30EFE KÖLEBAŞBURSA (SERBEST)
31SERHAT BÜBERBURSA (SERBEST)
32AHMET YAĞANBURSA (SERBEST)
33MEVLÜTHAN AKBURSA (GREKOROMEN)
34CAVİT CAN CANLIBURSA (GREKOROMEN)
35ATALAY AYDEMİRBURSA (GREKOROMEN)
36ÖMER AYGÜLBURSA (GREKOROMEN)
37HIMMET SANDIKLIBURSA (GREKOROMEN)
38KAZIM TİKENCEBURSA (GREKOROMEN)
39SEYİTCAN BAYTEKİNBURSA (GREKOROMEN)
40DİLAN TANEDİRNE
41ŞEVVAL ÇAKIREDİRNE
42DUYGU GENEDİRNE
43SEVİM AKBAŞEDİRNE
44BÜŞRA EREDİRNE
45NURGÜL ACAREDİRNE
46ESMA AKKAYAEDİRNE
47GÜLSÜM BİNGÖLEDİRNE
48MEDİNE KÜBRA KESKİNEDİRNE
49TUBA DEMİREDİRNE
50GAMZE NUR KEMEZEDİRNE
51ELMİRA YASİNEDİRNE
52BUKRENAZ SERTEDİRNE
53ŞAHİN ACARKAHRAMANMARAŞ
54FATİH ÖZGENKAHRAMANMARAŞ
55AHMET KARAVUŞKAHRAMANMARAŞ
56FATİH ACARKAHRAMANMARAŞ
57NAİF YEŞİLKAHRAMANMARAŞ
58SEDAT ETKAHRAMANMARAŞ
59HAMZA ÇELİKKAHRAMANMARAŞ
60SABRİ AKKAYAKAHRAMANMARAŞ
61İBRAHİM BENEKLİKAHRAMANMARAŞ
62VAHİD SAMET YILMAZKAHRAMANMARAŞ
63CİHANGİR KEKEÇKAHRAMANMARAŞ
64SALİH YUSUF YAZICIKAYSERİ
65AZAT SARIYARKAYSERİ
66TOYGUN AKTOPKAYSERİ
67BARIŞ ERBEKKAYSERİ
68İSMAİL ORUÇOĞLUKAYSERİ
69HAKAN KIZILARSLANKAYSERİ
70EMİRCAN ASLANKAYSERİ
71ŞAHAN ACAR KAYSERİ
72ABDULLAH AKARKAYSERİ
73EMRE MUTLUKAYSERİ
74MUHAMMET EMİN ÇAKIRKAYSERİ
75KEMAL SEVGİLİKAYSERİ
76CİHAN YAŞARKAYSERİ
77MUSTAFA ŞAHİNRİZE
78GÜLTEKİN KARAKAŞRİZE
79EBUBUEKİR SADIK ERGÜTRİZE
80DOĞAN BEYAZLIRİZE
81SERVAN ÇINARRİZE
82RESUL GAVUZRİZE
83RAHMAN KESKİNSAKARYA
84EGE HASAN KAPLANSAKARYA
85İBRAHİM YELTEKİNSAKARYA
86DOĞAN TAŞSAKARYA
87ALKAN AKARSAKARYA
88ÖMER FARUK BAŞARSAKARYA
89HÜSEYİN HAMZA ÖRELSAKARYA
90EMİRHAN YİĞİT ASLANSAKARYA
91RAMAZAN CAN AKTAŞSAKARYA
92MAKSUD TOPALSAKARYA
93HÜSEYİN DENİZ KABAKTAŞSAKARYA
94EMİNE BOZDAĞTRABZON
95VAHİDE NUR GÖKTRABZON
96YAĞMUR ÇAKMAKTRABZON
97HATİCE NUR SARITRABZON
98CANSU ÖZERTRABZON
99CANSU DENİZ SATIKTRABZON
100BÜŞRA CENGİZTRABZON
101EDA NUR ERSOYTRABZON