Haberi Paylaş

GÜREŞÇİLERİMİZİN OLİMPİYAT PROGRAMI

Tokyo Olimpiyat oyunlarında ülkemizi temsil edecek olan güreşçilerimizin maç programı ;

  • Rıza Kayaalp
    Grekoromen 130kg – Son 16 Turu
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 05:00 – 06:20 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 130kg – Çeyrek Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 06:20 – 07:00 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 130kg – Yarı Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 12:35 -12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 130kg – Bronz Madalya
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 14:05 – 14:25 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 130kg – Final
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 14:30 – 14:40 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Kerem Kamal
    Grekoromen 60kg+ Son 16 Turu
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 05:00 – 06:20 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 60kg+ Çeyrek Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 06:20 – 07:00 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 60kg+ Yarı Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 12:15 – 12:35 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 60kg+ Bronz Madalya
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 13:30 – 13:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 60kg+ Final
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 13:55 – 14:05 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Cenk İldem
    Grekoromen 97kg – Son 16 Turu
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 97kg – Çeyrek Final
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 06:50 – 07.30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 97kg – Yarı Final
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 12:35 – 12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 97kg – Bronz Madalya
    Tarih: 03/08/2021
    Saat: 12:35 – 12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Grekoromen 97kg – Final
    Tarih: 03/08/2021
    Saat: 14:30 – 14:40 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Yasemin Adar
    Serbest Kadınlar 76kg – Son 16 Turu
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 05:00 – 06:20 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 76kg – Çeyrek Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 06:20 – 07:00 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 76kg – Yarı Final
    Tarih: 01/08/2021
    Saat: 12:55 – 12:15 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 76kg – Bronz Madalya
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 14:55 – 14:15 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 76kg – Final
    Tarih: 02/08/2021
    Saat: 15:20 – 15:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Evin Demirhan
    Serbest Kadınlar 50kg Son 16 turu
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 50kg Çeyrek Final
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 06:50 – 07:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 50kg Yarı Final
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 12:55 – 13:15 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 50kg Bronz Madalya
    Tarih: 07/08/2021
    Saat: 14:55 – 15:15 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest Kadınlar 50kg Final
    Tarih: 07/08/2021
    Saat: 15:20 – 15:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Taha Akgül
    Serbest 125kg – Son 16 Turu
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 125kg – Çeyrek Final
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 06:50 – 07:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 125kg – Yarı Final
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 12:35 – 12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 125kg – Bronz Madalya
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 14:05 – 14:25 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 125kg – Final
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 14:30 – 14:40 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Süleyman Atlı
    Serbest 57kg – Son 16 Tur
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 57kg – Çeyrek Final
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 06:50 – 07:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 57kg – Yarı Final
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 12:15 – 12:35 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 57kg – Bronz Madalya
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 13:30 – 13:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 57kg – Final
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 13:55 – 14:05 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Süleyman Karadeniz
    Serbest 97kg – Son 16 turu
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 97kg – Çeyrek Final
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 06:50 – 07:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 97kg – Yarı Final
    Tarih: 06/08/2021
    Saat: 12:35 – 12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 97kg – Bronz Madalya
    Tarih: 07/08/2021
    Saat: 14:05 – 14:25 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 97kg – Final
    Tarih: 07/08/2021
    Saat: 14:30 – 14:40 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A

  • Osman Göçen
    Serbest 86kg Son 16 turu
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 05:30 – 06:50 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 86kg Çeyrek Final
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 06:50 – 07:30 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 86kg Yarı Final
    Tarih: 04/08/2021
    Saat: 12:35 – 12:55 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 86kg Bronz Madalya
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 14:05 – 14:25 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A
  • Serbest 86kg Final
    Tarih: 05/08/2021
    Saat: 14:30 – 14:40 (TSİ)
    Yer: Makuhari Messe Hall A